Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Upps. Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Spelarkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Jonas Stener Söderhamns UIF B 19-4 +15
2. Denys Kalachewskyi Ängby/Spårvägen Elit A2 11-1 +10
3. Gustaf Ericson Ängby/Spårvägen Elit A2 17-9 +8
3. Morten Hyrup Rasmussen BTK Enig 17-9 +8
5. Daniel Schaffer Ängby/Spårvägen Elit A1 15-8 +7
6. Carlos Franco Medina Söderhamns UIF B 10-4 +6
7. Tom Jarvis Halmstad BTK B 6-0 +6
8. Carl Ahlander Johansson Munkedals BTK 8-4 +4
8. Anders Eriksson Halmstad BTK B 8-4 +4
10. Marcello Aguirre Ängby/Spårvägen Elit A1 5-1 +4
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
11. Henrik Johansson BTK Enig 4-0 +4
11. Kasper Sternberg-Sjelle Eslövs AI BTK B 4-0 +4
13. Kanak Jha Halmstad BTK B 9-7 +2
13. Simon Söderlund Munkedals BTK 9-7 +2
15. Willhelm Kindblad Halmstad BTK B 8-6 +2
16. Miguel Angel Vilchez Söderhamns UIF B 7-5 +2
17. Martin Friis Ängby/Spårvägen Elit A1 4-2 +2
18. Zhao Tianming Ängby/Spårvägen Elit A1 3-1 +2
19. Oscar Perman Eslövs AI BTK B 9-9 0
20. Vilmer Georgsson Ängby/Spårvägen Elit A1 7-7 0
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
21. Helshan Weerasinghe Eslövs AI BTK B 6-6 0
22. Juan Lamadrid Munkedals BTK 3-3 0
23. Benjy Capello Ängby/Spårvägen Elit A2 1-1 0
23. Andreas Dilling Halmstad BTK B 1-1 0
23. Sebastian Loso Ängby/Spårvägen Elit A1 1-1 0
23. Kasper Rasmussen Eslövs AI BTK B 1-1 0
23. Finn Tugwell Munkedals BTK 1-1 0
28. Eskil Lindholm Munkedals BTK 3-5 -2
29. Martin Lovén BTK Enig 2-4 -2
30. Martin Singh Ängby/Spårvägen Elit A2 1-3 -2
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
30. Chris Wheeler Eslövs AI BTK B 1-3 -2
32. George Downing Söderhamns UIF B 0-2 -2
32. Pontus Dyrefors Ängby/Spårvägen Elit A2 0-2 -2
32. Oliver Engström BTK Enig 0-2 -2
32. Daniel Gonzales BTK Enig 0-2 -2
32. Fredrik Håkansson Halmstad BTK B 0-2 -2
32. Diego Orantes Alvarez Eslövs AI BTK B 0-2 -2
32. Austin Preiss Ängby/Spårvägen Elit A2 0-2 -2
39. Melker Nilsson Eslövs AI BTK B 2-6 -4
40. Oskar Hedlund Ängby/Spårvägen Elit A3 1-5 -4
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
40. Lukas Kopriwa Ängby/Spårvägen Elit A3 1-5 -4
42. David Andersson Eslövs AI BTK B 0-4 -4
42. Tim Cornelius Halmstad BTK B 0-4 -4
42. Peter Hedram Munkedals BTK 0-4 -4
42. Anton Hjort Söderhamns UIF B 0-4 -4
46. Erik Åhman Munkedals BTK 1-7 -6
46. Oskar Danielsson Ängby/Spårvägen Elit A2 1-7 -6
48. Viggo Kippel Ängby/Spårvägen Elit A3 10-18 -8
49. Fredrik Cöster BTK Enig 4-12 -8
50. Richard Götherström Ängby/Spårvägen Elit A3 1-15 -14

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se