Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Upps. Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Spelarkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Martin Lovén BTK Enig 14-5 +9
2. Simon Söderlund Munkedals BTK 9-1 +8
3. Sebastian Loso Ängby/Spårvägen Elit A1 14-8 +6
4. Miguel Angel Vilchez Söderhamns UIF B 8-2 +6
5. Benjy Capello Ängby/Spårvägen Elit A2 6-0 +6
6. Tom Jarvis Halmstad BTK B 11-6 +5
7. Oskar Danielsson Ängby/Spårvägen Elit A2 7-3 +4
8. Finn Tugwell Munkedals BTK 6-2 +4
9. Denys Kalachewskyi Ängby/Spårvägen Elit A2 4-0 +4
10. Eskil Lindholm Munkedals BTK 6-3 +3
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
11. Daniel Schaffer Ängby/Spårvägen Elit A1 3-0 +3
12. Carlos Franco Medina Söderhamns UIF B 6-4 +2
13. Kanak Jha Halmstad BTK B 4-2 +2
14. Carl Ahlander Johansson Munkedals BTK 3-1 +2
15. Marcello Aguirre Ängby/Spårvägen Elit A1 2-0 +2
15. Gustaf Ericson Ängby/Spårvägen Elit A2 2-0 +2
15. Helshan Weerasinghe Eslövs AI BTK B 2-0 +2
18. Martin Friis Ängby/Spårvägen Elit A1 8-7 +1
19. Andreas Dilling Halmstad BTK B 6-5 +1
20. Anton Hjort Söderhamns UIF B 10-10 0
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
21. Martin Singh Ängby/Spårvägen Elit A2 9-9 0
22. Henrik Johansson BTK Enig 7-7 0
23. Melker Nilsson Eslövs AI BTK B 6-6 0
24. Fredrik Cöster BTK Enig 5-5 0
25. George Downing Söderhamns UIF B 4-4 0
26. Vilmer Georgsson Ängby/Spårvägen Elit A1 3-3 0
27. Jimmy Ojakangas Munkedals BTK 2-2 0
27. Christian Thulstrup Kongsgaard BTK Enig 2-2 0
29. Daniel Gonzales BTK Enig 1-1 0
29. Magnus Holmerin BTK Enig 1-1 0
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
29. Ashley Robinson Eslövs AI BTK B 1-1 0
29. Johan Rosenberg Ängby/Spårvägen Elit A2 1-1 0
33. Carlos Caballero Ängby/Spårvägen Elit A2 3-4 -1
34. Diego Orantes Alvarez Eslövs AI BTK B 0-1 -1
35. Erik Åhman Munkedals BTK 5-7 -2
36. Kasper Rasmussen Eslövs AI BTK B 4-6 -2
37. Fredrik Håkansson Halmstad BTK B 2-4 -2
38. Peter Hedram Munkedals BTK 1-3 -2
38. Oscar Perman Eslövs AI BTK B 1-3 -2
40. Tim Cornelius Halmstad BTK B 0-2 -2
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
40. Erika Fronth Halmstad BTK B 0-2 -2
40. Tilda Johansson Halmstad BTK B 0-2 -2
40. Thomas Johansson I Ängby/Spårvägen Elit A3 0-2 -2
40. Juan Lamadrid Munkedals BTK 0-2 -2
40. Bogdan-Cosmin Singeorzan Ängby/Spårvägen Elit A2 0-2 -2
40. Jonathan Thimon Halmstad BTK B 0-2 -2
40. Theodor Ulin Söderhamns UIF B 0-2 -2
48. Ryan Farell Eslövs AI BTK B 0-3 -3
48. Austin Preiss Ängby/Spårvägen Elit A2 0-3 -3
48. Chris Wheeler Eslövs AI BTK B 0-3 -3
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
51. Willhelm Kindblad Halmstad BTK B 1-5 -4
52. Richard Götherström Ängby/Spårvägen Elit A3 1-7 -6
53. Oskar Hedlund Ängby/Spårvägen Elit A3 5-12 -7
54. David Andersson Eslövs AI BTK B 1-9 -8
55. Lukas Kopriwa Ängby/Spårvägen Elit A3 5-15 -10

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se