Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Uppställning Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Dubbelkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Mikael Appelgren / Mikael Zöögling Spårvägens BTK 10-4 +6
2. Hampus Nordberg / Johan Sondell Söderhamns UIF 7-3 +4
3. Radek Mrkvicka / Mattias Översjö Mariedals IK 4-0 +4
4. Johan Axelqvist / Kasper Sternberg-Sjelle Eslövs AI 5-2 +3
5. Johan Axelqvist / Mattias Stenberg Eslövs AI 6-4 +2
6. Robert Nilsson / Gudmundur Stephensen BTK Warta 5-3 +2
7. Mattias Översjö / Takanori Shimoyama Mariedals IK 4-2 +2
8. Lin Lao Xiao / Hampus Nordberg Söderhamns UIF 2-0 +2
8. Radek Mrkvicka / Takanori Shimoyama Mariedals IK 2-0 +2
8. Jon Persson / Jian Sun Söderhamns UIF 2-0 +2
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
11. Fredrik Håkansson / Zhou Wang Yin Halmstad BTK 3-2 +1
12. Mikael Appelgren / Haijin He Spårvägens BTK 2-1 +1
13. Mattias Falck / Hong Jiang Chang BTK Warta 1-0 +1
13. Takanori Shimoyama / Hampus Söderlund Mariedals IK 1-0 +1
13. Mattias Falck / Stefan Nilsson BTK Warta 1-0 +1
13. Espen Rönneberg / Feng Wang Jian Halmstad BTK 1-0 +1
13. Dawei Huang / Feng Wang Jian Halmstad BTK 1-0 +1
13. Andreas Törnkvist / Zhou Xin Frej Växjö 1-0 +1
13. Alexander Franzén / Fredrik Håkansson Halmstad BTK 1-0 +1
20. Magnus Månsson / Lukas Rydén Falkenbergs BTK 7-7 0
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
21. Fredrik Håkansson / Espen Rönneberg Halmstad BTK 2-2 0
22. Joachim Bachstätter / Zhou Xin Frej Växjö 1-1 0
22. Hampus Nordberg / Jon Persson Söderhamns UIF 1-1 0
22. Hampus Nordberg / Jian Sun Söderhamns UIF 1-1 0
22. Feng Wang Jian / Zhou Wang Yin Halmstad BTK 1-1 0
26. Omar Assar / Lukas Rydén Falkenbergs BTK 1-2 -1
26. Fredrik Håkansson / Feng Wang Jian Halmstad BTK 1-2 -1
26. Anton Åkesson / Joachim Bachstätter Frej Växjö 1-2 -1
29. Martin Nilsson / Andreas Ohlsson Österlens BTK 0-1 -1
29. Dawei Huang / Espen Rönneberg Halmstad BTK 0-1 -1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
29. Gudmundur Stephensen / Kasper Sternberg-Sjelle Eslövs AI 0-1 -1
29. Kai Guo / Lukas Rydén Falkenbergs BTK 0-1 -1
29. Hong Jiang Chang / Stefan Nilsson BTK Warta 0-1 -1
29. Robert Nilsson / Erik Tamm BTK Warta 0-1 -1
29. Mikael Appelgren / John Wall Spårvägens BTK 0-1 -1
29. Christoffer Petersen / Arvid Sunesson BTK Rekord 0-1 -1
29. Kristian Karlsson / Arvid Sunesson BTK Rekord 0-1 -1
38. Joachim Bachstätter / Andreas Törnkvist Frej Växjö 3-5 -2
39. Martin Nilsson / Peter Nilsson Österlens BTK 4-7 -3
40. Kristian Karlsson / Christoffer Petersen BTK Rekord 6-10 -4
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
41. Peter Nilsson / Andreas Ohlsson Österlens BTK 1-5 -4
41. Mattias Falck / Robert Nilsson BTK Warta 1-5 -4
43. Joachim Bachstätter / Magnus Wahlgren Frej Växjö 0-4 -4
44. Mattias Översjö / Hampus Söderlund Mariedals IK 0-5 -5

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se