Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Uppställning Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Dubbelkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Shu An / Peter Nilsson Österlens BTK 13-5 +8
2. Viktor Brodd / Hampus Nordberg Söderhamns UIF 10-2 +8
3. Kristian Karlsson / Niklas Rönningborn Halmstad BTK 8-4 +4
4. Mikael Appelgren / Haijin He Spårvägens BTK 5-2 +3
5. Ryusuke Sakamoto / Andreas Törnkvist Frej Växjö 4-1 +3
6. Mattias Falck / Hong Jiang Chang BTK Warta 3-0 +3
7. Harald Andersson / Mikael Zöögling Spårvägens BTK 2-0 +2
7. Mikael Appelgren / Mikael Zöögling Spårvägens BTK 2-0 +2
9. Johan Axelqvist / Mattias Översjö Eslövs AI, Eslövs AI 6-5 +1
10. Fabian Åkerström / Joachim Bachstätter Frej Växjö 2-1 +1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
11. Mikael Mattiasson / Sam Oddsheden BTK Kävlinge 1-0 +1
11. Hong Jiang Chang / Magnus Månsson BTK Warta 1-0 +1
11. Omar Assar / Lukas Rydén Falkenbergs BTK 1-0 +1
14. Mikael Mattiasson / Magnus Molin BTK Kävlinge 6-6 0
15. Fabian Åkerström / Andreas Törnkvist Frej Växjö 1-1 0
15. Marek Cihak / Wang Tong BTK Rekord 1-1 0
15. Mikael Mattiasson / Johan Sondell BTK Kävlinge 1-1 0
18. Joachim Bachstätter / Andreas Törnkvist Frej Växjö 3-4 -1
19. Simon Arvidsson / Wang Tong BTK Rekord 2-3 -1
19. Alexander Franzén / Kristian Karlsson Halmstad BTK 2-3 -1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
21. Mattias Falck / Robert Nilsson BTK Warta 1-2 -1
21. Mattias Falck / Magnus Månsson BTK Warta 1-2 -1
23. Stephan Bringert / Sam Oddsheden BTK Kävlinge 0-1 -1
23. Gavin Rumgay / Wang Tong BTK Rekord 0-1 -1
23. Henrik Olsson / Niklas Rönningborn Halmstad BTK 0-1 -1
23. Magnus Molin / Sam Oddsheden BTK Kävlinge 0-1 -1
23. Simon Arvidsson / Viktor Görman BTK Rekord 0-1 -1
23. Sam Oddsheden / Johan Sondell BTK Kävlinge 0-1 -1
23. Fabian Åkerström / Ryusuke Sakamoto Frej Växjö 0-1 -1
23. Viktor Fredriksson / Mattias Översjö Eslövs AI 0-1 -1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
31. Magnus Månsson / Robert Nilsson BTK Warta 3-5 -2
32. Johan Axelqvist / Mattias Stenberg Eslövs AI 1-3 -2
33. Mattias Översjö / Mattias Stenberg Eslövs AI 0-2 -2
33. Haijin He / Mikael Zöögling Spårvägens BTK 0-2 -2
33. Simon Arvidsson / Gavin Rumgay BTK Rekord 0-2 -2
36. Lukas Rydén / Hampus Söderlund Falkenbergs BTK 7-10 -3
37. Harald Andersson / Mikael Appelgren Spårvägens BTK 1-4 -3
38. Viktor Brodd / Jon Persson Söderhamns UIF 1-5 -4
39. Simon Arvidsson / Robert Eriksson BTK Rekord 1-6 -5

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se