Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Upps. Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Spelarkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Xu Hui Eslövs AI 34-1 +33
2. Mattias Falck Halmstad BTK 26-1 +25
3. Harald Andersson Halmstad BTK 22-7 +15
4. Omar Assar Halmstad BTK 20-6 +14
5. Viktor Brodd Söderhamns UIF 22-10 +12
6. Andreas Törnkvist BTK Rekord 20-8 +12
7. Hampus Nordberg Söderhamns UIF 21-10 +11
8. Dian Yang Wang Österlens BTK 20-9 +11
9. Soumyajit Ghosh Falkenbergs BTK 14-4 +10
10. Elsayed Lashin Spårvägens BTK 12-2 +10
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
11. Michal Obeslo BTK Rekord 18-10 +8
12. Robert Svensson Eslövs AI 16-8 +8
13. Zhi Xu Wang BTK Kävlinge 16-9 +7
14. Mattias Översjö Eslövs AI 15-9 +6
15. Marcello Aguirre Falkenbergs BTK 11-6 +5
16. Jin Takura Spårvägens BTK 9-4 +5
17. Marcos Madrid Tibble-Kungsängen BTK 5-2 +3
18. Ludomir Jancarik Tibble-Kungsängen BTK 4-2 +2
18. Emmanuel Lebesson Falkenbergs BTK 4-2 +2
20. Jan-Ove Waldner Spårvägens BTK 13-12 +1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
21. Simon Arvidsson BTK Rekord 14-15 -1
22. Alexander Franzén Falkenbergs BTK 10-11 -1
23. Harmeet Rajul Desai Falkenbergs BTK 4-5 -1
24. Thomas Le Breton Österlens BTK 2-3 -1
25. Simon Berglund Eslövs AI 1-2 -1
26. Peter Karlsson Falkenbergs BTK 0-1 -1
26. Viggo Kippel Spårvägens BTK 0-1 -1
26. Sebastian Loso Söderhamns UIF 0-1 -1
26. Andreas Ohlsson Österlens BTK 0-1 -1
30. Admir Duranspahic Österlens BTK 4-6 -2
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
31. Fredrik Håkansson Halmstad BTK 1-3 -2
32. Niclas Almström Österlens BTK 0-2 -2
32. Martin Friis Spårvägens BTK 0-2 -2
32. Arvid Sunesson BTK Rekord 0-2 -2
35. Kenta Tazoe BTK Rekord 4-7 -3
36. Vilmer Georgsson Spårvägens BTK 0-3 -3
37. Hampus Söderlund BTK Warta 4-8 -4
38. Mikael Appelgren Spårvägens BTK 1-5 -4
38. Jeremy Petiot Österlens BTK 1-5 -4
40. Robert Eriksson Falkenbergs BTK 8-13 -5
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
41. Perham Safai Tibble-Kungsängen BTK 0-5 -5
42. Shu An BTK Kävlinge 12-18 -6
42. Hong Jiang Chang BTK Warta 12-18 -6
44. Darius Knight Österlens BTK 2-8 -6
45. Anthony Tran Söderhamns UIF 9-16 -7
46. Magnus Månsson BTK Warta 10-19 -9
47. Peter Nilsson Tibble-Kungsängen BTK 7-16 -9
48. Paul Gauzy BTK Kävlinge 0-9 -9
49. Daniel Schaffer Tibble-Kungsängen BTK 10-22 -12
50. Carl Ahlander Johansson BTK Warta 2-17 -15
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
51. Magnus Molin BTK Kävlinge 8-25 -17
52. George Downing Tibble-Kungsängen BTK 0-18 -18
53. Viktor Görman Österlens BTK 6-25 -19
54. Tobias Bergman Spårvägens BTK 6-26 -20

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se