Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Upps. Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Spelarkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Jimmy Ojakangas Munkedals BTK 17-8 +9
2. Gustaf Ericson Ängby/Spårvägen Elit B 11-5 +6
3. Daniel Gonzales Söderhamns UIF B 9-3 +6
4. Christoffer Kjellson Lyckeby BTK 13-8 +5
5. Borgar Haug Halmstad BTK B 7-2 +5
6. Martin Lovén BTK Enig 9-5 +4
7. Finn Tugwell Munkedals BTK 7-3 +4
8. Tomas Comstedt Lyckeby BTK 4-0 +4
8. Ibrahima Diaw Halmstad BTK B 4-0 +4
8. Li Moding Kvarnby AK 4-0 +4
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
8. Ewout Oostwouder Kvarnby AK 4-0 +4
12. Miguel Angel Vilchez Söderhamns UIF B 4-1 +3
13. Anton Andersson Lyckeby BTK 11-9 +2
14. Eskil Lindholm Munkedals BTK 6-4 +2
15. Tom Jarvis Halmstad BTK B 4-2 +2
16. Peter Ingmar Köpings BTK 2-0 +2
16. Carlos Vedriel Soriano Munkedals BTK 2-0 +2
18. Mikael Mattiasson Kvarnby AK 8-8 0
19. Henrik Johansson BTK Enig 4-4 0
19. Willhelm Kindblad Halmstad BTK B 4-4 0
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
19. Per Sandström Köpings BTK 4-4 0
22. Khaled Assar Lyckeby BTK 1-1 0
22. Richard Götherström Ängby/Spårvägen Elit B 1-1 0
22. Morten Hyrup Rasmussen BTK Enig 1-1 0
22. Zhihao Kang Lyckeby BTK 1-1 0
22. Fransisco Matias Söderhamns UIF B 1-1 0
22. Jonas Stener Ängby/Spårvägen Elit B 1-1 0
28. Antoine Bernadet Söderhamns UIF B 9-10 -1
29. Tomas Kopanyi Köpings BTK 8-9 -1
30. Anton Hjort Söderhamns UIF B 6-7 -1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
31. Emil Bergström Köpings BTK 4-5 -1
32. David Blomberg Kvarnby AK 0-1 -1
32. Martin Friis Ängby/Spårvägen Elit B 0-1 -1
34. Oskar Danielsson Ängby/Spårvägen Elit B 4-6 -2
35. Erik Åhman Munkedals BTK 3-5 -2
36. Stephan Bringert Kvarnby AK 1-3 -2
36. Weizhi Gao Lyckeby BTK 1-3 -2
38. Johan Barius Köpings BTK 0-2 -2
38. Vilmer Georgsson Ängby/Spårvägen Elit B 0-2 -2
38. Marcus Lindkvist Ängby/Spårvägen Elit B 0-2 -2
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
38. Albin Wånggren Lyckeby BTK 0-2 -2
42. Jesper Hedlund BTK Enig 2-5 -3
43. Oliver Engström BTK Enig 0-3 -3
44. Jonathan Thimon Halmstad BTK B 6-10 -4
45. Sam Oddsheden Kvarnby AK 2-6 -4
46. Fredrik Berner Halmstad BTK B 0-4 -4
47. Viggo Kippel Ängby/Spårvägen Elit B 4-10 -6
47. Melker Nilsson Kvarnby AK 4-10 -6
49. Fredrik Cöster BTK Enig 4-11 -7
50. Viktor Gullbo Köpings BTK 3-12 -9

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se