Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Upps. Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Spelarkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Viktor Brodd Söderhamns UIF 18-4 +14
2. Truls Möregårdh Eslövs AI 14-3 +11
3. Satoshi Aida Spårvägens BTK 11-1 +10
4. Yuto Kizukuri Halmstad BTK 11-2 +9
5. Michal Obeslo BTK Rekord 13-7 +6
6. Robert Svensson Eslövs AI 8-2 +6
7. Simon Arvidsson BTK Rekord 12-7 +5
8. Li Yijie Halmstad BTK 6-1 +5
9. Ioannis Sgouropoulos Eslövs AI 8-4 +4
10. Simon Berglund Spårvägens BTK 10-7 +3
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
11. Tom Jarvis Halmstad BTK 9-6 +3
12. Padasak Taniviriyavechakul Falkenbergs BTK 15-13 +2
13. Anders Eriksson Söderhamns UIF 9-7 +2
14. Fabian Åkerström Halmstad BTK 4-2 +2
15. Anton Hjort Söderhamns UIF 2-0 +2
16. Eric Jouti BTK Kävlinge 11-10 +1
16. Yannick Vostes BTK Kävlinge 11-10 +1
18. André Filipe Da Silva Ängby SK 6-5 +1
19. Shu An Falkenbergs BTK 13-13 0
20. Elias Ranefur Halmstad BTK 7-8 -1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
21. David Mc Beath BTK Kävlinge 3-4 -1
22. Zhao Tianming Spårvägens BTK 2-3 -1
23. Carlos Caballero Söderhamns UIF 1-2 -1
23. Pontus Rööse BTK Rekord 1-2 -1
25. Jacob Dillström Ängby SK 0-1 -1
25. Fredrik Håkansson Halmstad BTK 0-1 -1
25. Linus Keränen Ängby SK 0-1 -1
28. Liang Qiu BTK Rekord 8-10 -2
29. Zhang Fuzhou Eslövs AI 1-3 -2
30. Niklas Granlund BTK Kävlinge 0-2 -2
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
30. Tobias Svensson BTK Kävlinge 0-2 -2
32. Daniel Kosiba Eslövs AI 2-5 -3
33. Martin Friis Spårvägens BTK 1-4 -3
34. Kai Wang Söderhamns UIF 0-3 -3
35. Magnus Pohjolainen Falkenbergs BTK 0-4 -4
35. Per Sandström Söderhamns UIF 0-4 -4
37. Gustaf Ericson Ängby SK 6-11 -5
38. Anthony Tran Söderhamns UIF 1-6 -5
39. Magnus Molin BTK Kävlinge 6-12 -6
40. Sebastian Loso Ängby SK 5-12 -7
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
41. Daniel Schaffer Spårvägens BTK 3-12 -9
42. Bruno Nettarp Falkenbergs BTK 2-13 -11
43. Oskar Danielsson Ängby SK 0-11 -11

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se