Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Uppställning Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Dubbelkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Shu An / Magnus Molin BTK Kävlinge 5-1 +4
2. Miguel Angel Vilchez / Carlos Franco Medina Söderhamns UIF B 4-0 +4
3. Erik Åhman / Padasak Taniviriyavechakul Munkedals BTK 4-1 +3
4. Kenichi Matsubuchi / Daniel Reed Köpings BTK 3-0 +3
5. Kenichi Matsubuchi / Oscar Perman Köpings BTK 3-1 +2
6. Andreas Dilling / Kasper Sternberg-Sjelle Eslövs AI BTK B 2-0 +2
7. Fredrik Håkansson / Willhelm Kindblad Lyckeby BTK 3-2 +1
8. Viktor Gullbo / Oscar Perman Köpings BTK 2-1 +1
8. Malte Möregårdh / Truls Möregårdh Eslövs AI BTK B 2-1 +1
10. Erik Åhman / Hong Jiang Chang Munkedals BTK 1-0 +1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
10. Andreas Dilling / Truls Möregårdh Eslövs AI BTK B 1-0 +1
10. Jakub Kleprlik / Padasak Taniviriyavechakul Munkedals BTK 1-0 +1
10. Khaled Assar / Fredrik Håkansson Lyckeby BTK 1-0 +1
14. Simon Berglund / Carlos Franco Medina Söderhamns UIF B 2-2 0
15. Andy Pereira / Johan Sondell PK Smyg 2-3 -1
16. Henrik Johansson / Espen Rönneberg PK Smyg 1-2 -1
16. Peter Hedram / Finn Tugwell Munkedals BTK 1-2 -1
18. Shu An / Mattias Stenberg BTK Kävlinge 0-1 -1
18. Kim Nylander / Mattias Stenberg BTK Kävlinge 0-1 -1
18. Peter Hedram / Jimmy Ojakangas Munkedals BTK 0-1 -1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
18. Heming Hu / Malte Möregårdh Eslövs AI BTK B 0-1 -1
18. Fredrik Håkansson / Andreas Holmberg Lyckeby BTK 0-1 -1
18. Henrik Lundholm / Espen Rönneberg PK Smyg 0-1 -1
18. Simon Berglund / Anton Hjort Söderhamns UIF B 0-1 -1
18. David Powell / Robert Svensson Eslövs AI BTK B 0-1 -1
18. Andreas Dilling / Malte Möregårdh Eslövs AI BTK B 0-1 -1
18. Endika Diez / Christoffer Kjellson Lyckeby BTK 0-1 -1
18. Malte Möregårdh / Helshan Weerasinghe Eslövs AI BTK B 0-1 -1
29. Brian Afanador / Jonas Stener Ängby/Spårvägen Elit B 1-3 -2
30. Shu An / Kim Nylander BTK Kävlinge 0-2 -2
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
30. Fredrik Håkansson / Shi Wei Dong Lyckeby BTK 0-2 -2
30. Johan Hagberg / Henrik Johansson PK Smyg 0-2 -2
33. Oleksandr Didukh / Jonas Stener Ängby/Spårvägen Elit B 0-3 -3

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se