Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Upps. Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Spelarkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Shu An BTK Kävlinge 20-8 +12
2. Carlos Franco Medina Söderhamns UIF B 11-5 +6
2. Padasak Taniviriyavechakul Munkedals BTK 11-5 +6
4. Simon Berglund Söderhamns UIF B 9-3 +6
4. Andy Pereira PK Smyg 9-3 +6
6. Brian Afanador Ängby/Spårvägen Elit B 7-1 +6
7. Malte Möregårdh Eslövs AI BTK B 12-8 +4
8. Kenichi Matsubuchi Köpings BTK 8-4 +4
9. Oleksandr Didukh Ängby/Spårvägen Elit B 7-3 +4
9. Shi Wei Dong Lyckeby BTK 7-3 +4
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
11. Kei Murai Ängby/Spårvägen Elit B 4-0 +4
11. Daniel Reed Köpings BTK 4-0 +4
11. Kasper Sternberg-Sjelle Eslövs AI BTK B 4-0 +4
14. Oscar Perman Köpings BTK 8-6 +2
15. Henrik Johansson PK Smyg 7-5 +2
16. Espen Rönneberg PK Smyg 5-3 +2
17. Erik Åhman Munkedals BTK 4-2 +2
18. Robert Svensson Eslövs AI BTK B 2-0 +2
19. Fredrik Håkansson Lyckeby BTK 12-12 0
20. Jonas Stener Ängby/Spårvägen Elit B 11-11 0
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
21. Anders Eriksson Söderhamns UIF B 4-4 0
21. Finn Tugwell Munkedals BTK 4-4 0
23. Khaled Assar Lyckeby BTK 3-3 0
23. Johan Hagberg PK Smyg 3-3 0
23. Magnus Molin BTK Kävlinge 3-3 0
26. Jakub Kleprlik Munkedals BTK 2-2 0
26. Daniel Schaffer Ängby/Spårvägen Elit B 2-2 0
28. Hong Jiang Chang Munkedals BTK 1-1 0
28. Anders Lind Eslövs AI BTK B 1-1 0
28. Jimmy Ojakangas Munkedals BTK 1-1 0
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
28. David Powell Eslövs AI BTK B 1-1 0
28. Martin Singh Ängby/Spårvägen Elit B 1-1 0
33. Miguel Angel Vilchez Söderhamns UIF B 6-8 -2
34. Johan Sondell PK Smyg 5-7 -2
35. Truls Möregårdh Eslövs AI BTK B 4-6 -2
36. Andreas Dilling Eslövs AI BTK B 2-4 -2
36. Anton Hjort Söderhamns UIF B 2-4 -2
36. Eskil Lindholm Munkedals BTK 2-4 -2
36. Mattias Stenberg BTK Kävlinge 2-4 -2
40. Gustaf Ericson Ängby/Spårvägen Elit B 0-2 -2
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
40. Martin Friis Ängby/Spårvägen Elit B 0-2 -2
40. Vilmer Georgsson Ängby/Spårvägen Elit B 0-2 -2
40. Andreas Holmberg Lyckeby BTK 0-2 -2
40. Heming Hu Eslövs AI BTK B 0-2 -2
40. Willhelm Kindblad Lyckeby BTK 0-2 -2
40. Christoffer Kjellson Lyckeby BTK 0-2 -2
47. Viktor Gullbo Köpings BTK 2-6 -4
48. Endika Diez Lyckeby BTK 1-5 -4
48. Henrik Lundholm PK Smyg 1-5 -4
50. Tomas Comstedt Lyckeby BTK 0-4 -4
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
50. Viktor Fredriksson Eslövs AI BTK B 0-4 -4
50. Melker Nilsson Eslövs AI BTK B 0-4 -4
53. Kim Nylander BTK Kävlinge 5-11 -6
54. Peter Hedram Munkedals BTK 3-9 -6
55. Marcus Pettersson Köpings BTK 1-7 -6
56. George Downing Köpings BTK 0-10 -10

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se