Filtrera kvoterna per uppställning och/eller lag.
  Filtrera  
Upps. Lag
Kvoterna är baserade på spelade matcher, med andra ord så ingår inga W.O-matcher i kvoterna.
  Spelarkvoter  
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
1. Jakub Kleprlik Munkedals BTK 11-0 +11
2. Magnus Molin BTK Kävlinge 16-6 +10
3. Gustaf Ericson Ängby/Spårvägen Elit B 17-8 +9
4. Mattias Stenberg BTK Kävlinge 14-7 +7
5. Miguel Angel Vilchez Söderhamns UIF B 8-2 +6
6. Simon Berglund Söderhamns UIF B 8-4 +4
7. Daniel Reed Köpings BTK 7-3 +4
8. Malte Möregårdh Eslövs AI BTK B 6-2 +4
9. Heming Hu Eslövs AI BTK B 6-3 +3
10. Finn Tugwell Munkedals BTK 5-2 +3
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
11. Fredrik Håkansson Lyckeby BTK 3-1 +2
11. Espen Rönneberg PK Smyg 3-1 +2
13. Khaled Assar Lyckeby BTK 2-0 +2
13. Kenichi Matsubuchi Köpings BTK 2-0 +2
13. Daniel Schaffer Ängby/Spårvägen Elit B 2-0 +2
13. Shi Wei Dong Lyckeby BTK 2-0 +2
17. Christoffer Kjellson Lyckeby BTK 12-11 +1
18. Truls Möregårdh Eslövs AI BTK B 4-3 +1
19. Erik Åhman Munkedals BTK 11-11 0
20. Brian Afanador Ängby/Spårvägen Elit B 3-3 0
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
20. Anton Andersson Lyckeby BTK 3-3 0
20. Jake Duffy Eslövs AI BTK B 3-3 0
23. Martin Friis Ängby/Spårvägen Elit B 2-2 0
23. Melker Nilsson Eslövs AI BTK B 2-2 0
23. David Powell Eslövs AI BTK B 2-2 0
23. Helshan Weerasinghe Eslövs AI BTK B 2-2 0
27. Viktor Fredriksson Eslövs AI BTK B 1-1 0
27. Viggo Kippel Ängby/Spårvägen Elit B 1-1 0
27. Jonas Stener Ängby/Spårvägen Elit B 1-1 0
30. Andreas Dilling Eslövs AI BTK B 3-4 -1
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
31. Johan Hagberg PK Smyg 10-12 -2
32. Willhelm Kindblad Lyckeby BTK 8-10 -2
33. Johan Sondell PK Smyg 5-7 -2
34. Peter Hedram Munkedals BTK 3-5 -2
34. Henrik Johansson PK Smyg 3-5 -2
34. Carlos Franco Medina Söderhamns UIF B 3-5 -2
34. Kasper Rasmussen Söderhamns UIF B 3-5 -2
38. Jimmy Ojakangas Munkedals BTK 2-4 -2
39. Henrik Bengtsson PK Smyg 0-2 -2
39. Ryan Farell Eslövs AI BTK B 0-2 -2
Pl. Spelare Lag Kvot Diff.
41. Henrik Lundholm PK Smyg 0-3 -3
41. Theodor Ulin Söderhamns UIF B 0-3 -3
43. George Downing Köpings BTK 4-8 -4
43. Oscar Perman Köpings BTK 4-8 -4
45. Matts Roos PK Smyg 0-4 -4
46. Kim Nylander BTK Kävlinge 3-8 -5
47. Marcus Pettersson Köpings BTK 0-5 -5
48. Martin Singh Ängby/Spårvägen Elit B 3-9 -6
49. Anton Hjort Söderhamns UIF B 2-11 -9
50. Viktor Gullbo Köpings BTK 0-11 -11

Dela
TTStat.se version 2.0
Kontakta TTStat.se